Бюджет та громадськість

Уряд упорядкував виплати грошового забезпечення військовослужбовцям, відрядженим до державних органів, а також визначив порядок видачі довідок для перерахунку їм пенсій

Уряд упорядкував виплати грошового забезпечення військовослужбовцям, відрядженим до державних органів, а також визначив порядок видачі довідок для перерахунку їм пенсій. Про це заявила Міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова після чергового засідання Кабінету Міністрів України.

За її словами, з цією метою було внесено зміни до окремих постанов Кабінету Міністрів України, якими встановлено порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям, відрядженим до державних органів, установ, організацій і підприємств, та порядок перерахунку пенсій цих осіб. Людмила Денісова зазначила, що діючі положення деяких постанов не чітко сформульовані, що надає можливість керівникам державних органів, установ, організацій і підприємств установлювати відрядженим до них військовослужбовцям окремі види виплат, які не передбачені законодавством для військовослужбовців. Це, в свою чергу, призводить і до неправомірного завищення розміру їх пенсій.

З прийняттям постанови Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” встановлено виключний перелік видів грошового забезпечення, що мають виплачуватися військовослужбовцям, відрядженим до державних органів, установ, організацій і підприємств.

„Крім того, запропонований проект постанови визначає чіткий порядок подання органам Пенсійного фонду України довідок для перерахунку пенсій зазначеним особам”, - зазначила Міністр праці.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.