Бюджет та громадськість

У 2008 році майже 600 мешканців Львова отримували муніципальну субсидію на оплату житлово-комунальних послуг

Окрім державної житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг деякі непрацюючі категорії мешканців можуть отримувати і муніципальну субсидію, яка покривається за рахунок коштів з міського бюджету. До цих категорій мешканців належать: ветерани УПА – учасники бойових дій УПА та інваліди УПА, малолітні політичні в’язні сталінських таборів, вдови політичних в’язнів, сім’ї, у яких проживає двоє і більше інвалідів, інваліди по зору І та ІІ груп, одинокі непрацюючі інваліди І або ІІ групи загального захворювання, а також ІІІ групи, які мають заключення психіатричної СЕК., а також діти-сироти.

Для призначення муніципальної субсидії мешканці, які належать до цих категорій, мають бути самі зареєстровані в приміщенні. Крім них можуть ще бути зареєстровані особи, які здійснюють догляд за інвалідами, і крім соціальних виплат, інших доходів не отримують, пенсіонери, які крім пенсії інших доходів не отримують, неповнолітні діти, повнолітні діти, які навчаються у вищих та професійно-технічних навчальних закладах, безробітні, які зареєстровані в центрі зайнятості та сприяють своєму працевлаштуванню.
Впродовж 2008 року правом на отримання муніципальних субсидій за місцевими програмами на оплату житлово-комунальних послуг скористалося близько 595 заявників.
Для цього з місцевого бюджету на покриття муніципальних субсидій організаціям-надавачам послуг у минулому році було виділено 761,7 тис. грн.
Як повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, муніципальні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг призначаються cім’ям, які вже отримують державну субсидію для покриття 15 % обов’язкового відсотку платежу. В окремих випадках за рахунок коштів місцевого бюджету, передбачених для надання муніципальних субсидій, виходячи з конкретних обставин сім’ї субсидії призначатися для покриття 20 % обов’язкового відсотку платежу, або якщо визначена категорія громадян отримує інші доходи крім пенсії на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов.
Для того, щоб оформити муніципальну житлову субсидію, потрібно подати такі документи: заяву довільної форми на ім’я голови комісії з розгляду заяв щодо призначення громадянам субсидій та допомог малозабезпеченим сім’ям та документ, який підтверджує соціальний статус заявника (копія довідки МСЕК, копія посвідчення про встановлення статусу та ін.).

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.