Бюджет та громадськість

Справедливі тарифи на комунальні послуги у Черкасах

Ресурсний центр ГУРТ за підтримки Програми Матра КАП Посольства Королівства Нідерландів в Україні впроваджує проект “Підсилюючи голос громадськості”.

Проект спрямований на розвиток спроможностей інститутів громадянського суспільства проводити результативні кампанії громадянського представництва (адвокасі) у Житомирській, Київській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Черкаській та Чернігівській областях. Зацікавлені організації мають можливість пройти навчання та отримати консультації від кращих українських практиків громадянського представництва.

Особливістю навчань є їх спрямованість на вирішення конкретного питання, що актуальне для місцевої громади. Так темою тренінгу у Черкасах 7-8 лютого 2009 року є: Громадянське представництво: справедливі тарифи на комунальні послуги у Черкасах. Тренінг проводитимуть Віктор Бобиренко (Суми) та Ганна Кіященко (Полтава).

Партнером Ресурсного центру ГУРТ в організації та проведенні цього тренінгу виступає Ресурсний центр АНГО (м. Черкаси). Контактна особа: Ольга Рекун, т. (0472) 37-0075.

Джерело: ГУРТ

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.