Бюджет та громадськість

Санаторно-курортне забезпечення інвалідів.

Забезпечення інвалідів путівками на санаторно-курортне лікування регулюється Порядком забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 року №187.

Відповідно до даного Порядку органи праці та соціального захисту населення забезпечують інвалідів усіх категорій за рахунок коштів державного бюджету передбачених Міністерством соціальної політики безплатними путівками до санаторно-курортних закладів.
Особи, які хочуть отримати путівку на санаторно-курортне лікування повинні перебувати на обліку в органах праці та соціального захисту населення для санаторно-курортного лікування за зареєстрованим місцем проживання. Працюючі особи та особи, що не досягли встановленого законодавством пенсійного віку, можуть також забезпечуватися путівками за місцем основної роботи.
Крім того, осіб, інвалідність яких пов'язана з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням, забезпечує путівками Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, на підставі висновку МСЕК про необхідність лікування за прямими наслідками виробничої травми чи професійного захворювання.
Інваліди загального захворювання та інваліди з дитинства забезпечуються путівками в порядку черговості в міру надходження путівок. Для одержання путівки подається заява та медична довідка лікувальної установи за формою N 070/о.

Правові консультації можна отримати за телефонами (032)244 46 59, 096 9572585, 099 2750240 або звернувшись за адресою Центру громадської адвокатури: м.Львів, пр.Чорновола, 63 офіс 706
Правові консультації надаються в рамках проекту «Реалізація громадських ініціатив підтримки правової допомоги щодо проходження медико-соціальної експертизи та пов’язаних із нею питань, аналізу викликів інвалідизації, реабілітації, підготовки пропозицій та їх просування.», який реалізується ГО «Центр громадської адвокатури» за підтримки Програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.