Бюджет та громадськість

Запрошення до участі у всеукраїнському тренінговому курсі на основі посібника «Компас» для молодіжних тренерів щодо освіти з прав людини та вирішення конфліктів

У місті Львові 3-7 листопада 2014 року проводитиметься всеукраїнський тренінговий курс на основі посібника «Компас» для молодіжних тренерів щодо освіти з прав людини та вирішення конфліктів.

Курс побудований на використанні перекладеного та опублікованого посібника «Компас» в Україні та має на меті зробити інструмент доступним для застосування у роботі з молоддю та правопросвіті.
Захід є частиною Рамкової програми співробітництва у сфері молодіжної політики на 2014-2015 роки між Україною та Радою Європи.
Співорганізаторами тренінгового курсу є Департамент молоді Ради Європи та Міністерство молоді та спорту України у співпраці із громадською організацією «Центр громадської адвокатури».
Дати проведення тренінгового курсу: 3-7 листопада 2014 р. Участь у всіх сесіях курсу протягом 5 тренінгових днів є обов’язковою.

Учасники
Учасниками тренінгового курсу стануть 30 тренерів, соціальних молодіжних працівників, молодіжних лідерів, мультиплікаторів із різних регіонів України.
Учасники можуть не мати значних знань у сфері прав людини чи освіти з прав людини, проте вони повинні мати мінімальний досвід у реалізації заходів неформальної освіти та роботи з молоддю в Україні.
Запрошуються учасники із усіх регіонів України. Процес відбору 30 учасників буде здійснюватись організаторами за такими критеріями:
? Досвід та роль у роботі з молоддю та неформальній освіті як молодіжного лідера, молодіжного соціального працівника, тренера чи освітянина в Україні;
? Мотивація здійснювати освіту у сфері прав людини для молоді та підтримувати підходи мирного вирішення конфліктів в Україні;
? Подальша діяльність та проекти підтримуються його/її молодіжною організацією чи правозахисною організацією, органом влади у сфері молодіжної політики/установою з роботи з молоддю.
? Вік: пріоритет надається заявникам у віці від 18 до 35 років.

Фінансові питання участі
Витрати, які стосуються доїзду до місця проведення заходу (міста Львова) і в зворотному напрямку, проживання та перебування у місці проведення заходу покривається організаторами.

Подання заявок на участь та реєстраційні процедури
Для участі в тренінговому курсі зацікавлені учасники повинні подати заявку в он-лайн формі http://youthapplications.coe.int/ до 20 жовтня 2014 року.
Конкурсний комітет здійснить обрання учасників, враховуючи досвід та мотивацію учасника. Заявники будуть поінформовані про результати не пізніше 23 жовтня 2014 року.

Контактна інформація щодо логістики: Мар’яна Багній, менеджер заходу, ГО «Центр громадської адвокатури», Львів пр.Чорновола 63 оф.706, cga@lawngo.net, 0978641345

Додаток можна завантажити тут:

Причіплений файлРозмір
Presentation Training Course HR Education for Youth Ukr Translate.pdf466.06 КБ

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.