Бюджет та громадськість

Відповідь Державної фінансової інспекції у Львівській області на запит

Центр громадської адвокатури звернувся до Державної фінансової інспекції у Львівській області з запитом про надання публічної інформації з питань порушення законодавства у сфері державних закупівель.

Кількість здійснених перевірок у сфері державних закупівель за 2014 та 2015 роки: Державною фінансовою інспекцією у Львівській області у 2014 році було проведено 691 перевірка, під час яких проводилася перевірка кредиторської заборгованості (відповідно до Постанови КМУ №65 без перевірки процедурних питань), а також 4 перевірки дотримання безпосередньо законодавства про закупівлі. У 2015 році проведена лише одна перевірка.
В 2015 році було виявлено одне порушення у сфері державних закупівель, що містять ознаки кримінальних та корупційних діянь.
Також Держфінінспекція надала перелік об’єктів контролю, щодо яких найбільша кількість звернень про порушення у сфері державних закупівель за 2015 рік, а саме:
1. Служба автомобільних доріг у Львівській області Держагенства автомобільних доріг України;
2. ДП “Львіввугілля”;
3. ДТГО “Львівська залізниця”;
4. ДП “Сколівський лісгосп”;
5. ЛМКП “Львівводоканал”;
6. Департамент житлово-комунального господарства Львівської ОДА.
Публікацію було створено в рамках проекту “Створення і впровадження державної системи контролю за коштами “Відкритий бюджет”, який впроваджується Центром політичних студій та аналітики у партнерстві з Центром громадської адвокатури за фінансової підтримки Європейської комісії в Україні.
Думки, погляди належать авторам і не обов'язково відображають погляди Європейської комісії в Україні.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.