Бюджет та громадськість

Комунальний заклад Львівської облради “Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр” зобов’язаний відмінити процедуру закупівлі

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель розглянула скаргу ТОВ “ДАНА МС” щодо порушення комунальним закладом Львівської облради “Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр” порядку проведення процедури закупівлі – “наркозно-дихальне обладнання – апарат штучної вентиляції легень експертного класу - 1 од.” (оголошення № 095506, оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу, бюлетень від 25.03.2015 №219 (25.03.215).

Згідно з протоком розкриття пропозицій конкурсних торгів, яке відбулося 27.04.2015р. свої пропозиції конкурсних торгів подали такі учасники Процедури закупівлі:
1. ТОВ “Торгово-промислова компанія “Н.З. Техно”;
2. ТОВ “МЕДІНТЕКС”;
3. ТОВ “КСЕНКО”;
4. ТОВ “ДАНА МС” (скаржник).
Відповідно до протоколу від 21.05.2015 №1 пропозиція конкурсних торгів Скаржника ТОВ “ДАНА МС” та ТОВ “Торгово-промислова компанія “Н.З. Техно” замовником було відхилені, як такі, що не відповідають умовам документації конкурсних торгів.
За результатами роботи медичної робочої групи, комітет конкурсних торгів розглянув табличку відповідності МТВ та визначив, що апарат ШВЛ BELLAVISTA 1000, запропонований “ДАНА МС” не відповідає медико-технічним вимогам, що визначені у документації конкурсних торгів.
У ході розгляду, Колегія погодилася з рішенням комітету з конкурсних торгів, який правомірно відхилив дану пропозицію.
ТОВ “МЕДІНТЕКС” та ТОВ “КСЕНКО” були допущені до конкурсних торгів. За результатами проведення оцінки замовником визнано найбільш економічно вигідною і акцептовано пропозицію конкурсних торгів ТОВ “КСЕНКО”.
На підтвердження відповідності пропозиції конкурсних торгів технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, ТОВ “МЕДІНТЕКС” та ТОВ “КСЕНКО” у складі копій пропозицій конкурсних торгів надали копію керівництва користувача HAMILTON-CI.
Ознайомившись з цим керівництвом Колегія виявила, що в ньому на сторінках G-1 G-11 відсутня інформація стосовно кисневого шлангу не менше 3 м.
Таким чином пропозиції ТОВ “МЕДІНТЕКС” та ТОВ “КСЕНКО” також не відповідали умовам документації конкурсних торгів, а тому мали бути відхилені замовником.
Тому на підставі вищенаведеного Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель зобов’язала комунальний заклад Львівської облради “Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр” відмінити процедуру закупівлі “наркозно-дихальне обладнання – апарат штучної вентиляції легень експертного класу - 1 од.” (оголошення № 095506, оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу, бюлетень від 25.03.2015 №219 (25.03.215).
З повним текстом рішення можна ознайомитися за посиланням http://www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/document?id=113177&schema=main.
Публікацію було створено в рамках проекту “Створення і впровадження державної системи контролю за коштами “Відкритий бюджет”, який впроваджується Центром політичних студій та аналітики у партнерстві з Центром громадської адвокатури за фінансової підтримки Європейської комісії в Україні.
Думки, погляди належать авторам і не обов'язково відображають погляди Європейської комісії в Україні.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.