Бюджет та громадськість

Публічне акціонерне товариство "Мотор Січ" відремонтує повітряні літальні апарати і авіаційні двигуни за 390 тисяч гривень

Військова частина А2595 МО України м. Броди, заказала послуги щодо капітального ремонтування та переобладнання повітряних літальних апаратів і авіаційних двигунів на 390 684 (триста дев’яносто тисяч шістсот вісімдесят чотири) грн. (Вісник державних закупівель 277(22.06.2015) від 22.06.2015, № бюлетеня 151739)

Проводилася переговорна процедура, за результатами якої виконавцем є Публічне акціонерне товариство "Мотор Січ". Термін виконання до кінця грудня 2015 року.
Відповідно до п.2 ч.2 ст.39 Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме «відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи»
Причини та обставини, якими керувався замовник під час застосування переговорної процедури закупівлі:
Згідно з проведеним аналізом ринку послуг в Україні ПАТ «Мотор Січ» — одне з провідних підприємств в світі по розробці, виробництву, ремонту і сервісному обслуговуванню авіаційних газотурбінних двигунів для літаків і вертольотів, а також промислових газотурбінних установок.
ПАТ «Мотор Січ» єдине підприємство, яке має багаторічний досвід по продовженню ресурсних показників авіаційним двигунам ТВ3-117 та ДСУ АИ-9В, відпрацьовану технологію виготовлення, а також офіційно отриману необхідну конструкторську документацію. Має сертифікат виробництва на виготовлення деталей і складальних одиниць для авіаційних двигунів.
Публікацію було створено в рамках проекту “Створення і впровадження державної системи контролю за коштами “Відкритий бюджет”, який впроваджується Центром політичних студій та аналітики у партнерстві з Центром громадської адвокатури за фінансової підтримки Європейської комісії в Україні.
Думки, погляди належать авторам і не обов'язково відображають погляди Європейської комісії в Україні.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.