Бюджет та громадськість

Реконструкція площі Святого Юра під питанням

3 червня 2015 року Галицький районний суд м. Львова виніс ухвалу (1) про відкриття провадження у справі за позовом Міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина», Балаж Віри Андріївни, Садової Вікторії Вікторівни, Національного університету «Львівська політехніка» про зобов’язання Львівської міської ради та Львівської архиєпархії УГКЦ припинити дії, які призводять до знищення скверу та зелених насаджень на площі Святого Юра.

Львівські активісти просять суд:
1. Зобов’язати Львівську міську раду та Курію Львівської Архиєрпархії УГКЦ припинити дії, які призводять до знищення скверу та зелених насаджень на площі Святого Юра.
2. Захистити цивільні права та інтереси позивачів шляхом визнання незаконними та скасування ухвал Львівської міської ради від 18.09.2014 № 3818 (із змінами) «Про спорудження пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому та відновлення площі Святого Юра у м. Львові» та від 25.12.2014 року № 4255 «Про погодження Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на пл. Святого Юра» (із змінами, внесеними ухвалою від 29.01.2015 року № 4306 «Про погодження Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на пл. Святого Юра»).
3. Відновити становище, яке існувало до порушення шляхом визнання незаконною та скасування Ухвали Львівської міської ради від 26.02.2015 року № 4369 «Про затвердження Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на пл. Святого Юра».
Розгляд справи призначено на 6 липня 2015 року о 14:30 год.

Нагадуємо, що Центр громадської адвокатури раніше повідомляв, що Львівське комунальне підприємство «Львівавтодор» уклало договір із ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на реконструкцію (відновлення) Площі Святого Юра з спорудженням Пам'ятника Митрополиту Андрею Шептицькому в м. Львові, який здійснить роботу за 28 414 292 (двадцять вісім мільйонів чотириста чотирнадцять тисяч двісті дев’яносто два) грн.

Публікацію було створено в рамках проекту “Створення і впровадження державної системи контролю за коштами “Відкритий бюджет”, який впроваджується Центром політичних студій та аналітики у партнерстві з Центром громадської адвокатури за фінансової підтримки Європейської комісії в Україні.
Думки, погляди належать авторам і не обов'язково відображають погляди Європейської комісії в Україні.

1. Рішення Галицького районного суду м. Львова http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/44621460

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.