Бюджет та громадськість

У Львові відбудеться круглий стіл “Залучення громадськості до бюджетного процесу через впровадження бюджетних регламентів”

21 липня 2015 року у місті Львові буде проводитися круглий стіл «Залучення громадськості до бюджетного процесу через впровадження бюджетних регламентів».

Місце проведення: конференц-зал готелю “Львів” м. Львів, пр.В.Чорновола, 7
Початок реєстрації о 10:30 год.
Під час заходу планується обговорення питань ефективності механізмів громадської участі та їх застосування у бюджетному процесі, упорядкування організаційно-процедурних питань у бюджетному регламенті та його можливості, залучення громадськості до програм соціально-економічного розвитку, цільових програм, їхньої оцінки, громадські бюджетні слухання та інші форми публічних обговорень бюджетних питань.
До участі в круглому столі запрошуються представники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники інститутів громадянського суспільства, активісти, експерти, засоби масової інформації.
Витрати на проїзд відшкодовують організатори тільки для представників Львівської області. Для участі просимо надіслати лист – зголошення на скриньку cga@lawngo.net із контактною інформацією учасника або підтвердити участь за контактами, вказаними нижче. Для участі в заході та з питань просимо звертатись за контактами: Мар’яна Багній 096 95 72 585, 099 27 50 240, 032 244 46 59, cga@lawngo.net.
Організаторами заходу є ГО «Центр громадської адвокатури» та Департамент інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації. Захід проводиться в рамках проекту «Створення і впровадження державної системи контролю за коштами «Відкритий бюджет», який впроваджується Центром політичних студій та аналітики у партнерстві з Центром громадської адвокатури за фінансової підтримки Європейської комісії в Україні. Проект впроваджується у чотирьох пілотних областях, однією із яких є Львівська область.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.