Бюджет та громадськість

Пустомитівська центральна районна лікарня за результатами двох торгів витратить більше 9 мільйонів на капітальний ремонт та реконструкцію

У Віснику державних закупівель міститься повідомлення про те, що Товариство з обмеженою відповідальністю"ТІР" здійснить капітальний ремонт в амбулаторії с.Чижиків Пустомитівського району Львівської області за 2 283 818,80 (два мільйони двісті вісімдесят три тисячі вісімсот вісімнадцять) грн. 80 коп. (Вісник державних закупівель 285(03.07.2015) від 03.07.2015 бюлетень № 157686).

На тендер подавалися дві заявки: Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛЬВІВБУД" та Товариство з обмеженою відповідальністю"ТІР", пропозиція я кого була нижчою і який переміг у торгах.
Також Пустомитівська центральна районна лікарня проводила тендер на реконструкцію з прибудовою приймально-діагностичного відділення та реанімаційного відділення стаціонару Пустомитівської центральної районної лікарні. Переможцем за результатами торгів є Товариство з обмеженою відповідальністю, будвельно-ремонтне підприємство" Технобуд", який виконає роботи за 7 091 665,01 (сім мільйонів дев’яносто одна тисяча шістсот шістдесят п’ять) грн. 01 коп. (Вісник державних закупівель 285(03.07.2015) від 03.07.2015 бюлетень № 157706).
Єдиним конкурентом Товариство з обмеженою відповідальністю, будвельно-ремонтне підприємство" Технобуд" виступало Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛЬВІВБУД", ціна якого виявилася дещо вищою. За результатами двох торгів Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛЬВІВБУД" не змогло виграти ні одного тендеру.
Публікацію було створено в рамках проекту “Створення і впровадження державної системи контролю за коштами “Відкритий бюджет”, який впроваджується Центром політичних студій та аналітики у партнерстві з Центром громадської адвокатури за фінансової підтримки Європейської комісії в Україні.
Думки, погляди належать авторам і не обов'язково відображають погляди Європейської комісії в Україні.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.