Бюджет та громадськість

Містична перевірка державних закупівель у водоканалі

05.08.2015р. Центр громадської адвокатури звернувся до Державної фінансової інспекції у Львівській області з запитом про отримання копії акту перевірки, яка була здійснена у 2015 році.

В отриманій відповіді від 12.08.2015р. №13-15м/5061 містилася інформація про те, що Державна фінансова інспекція у Львівській області протягом I півріччя 2015 року провела 1 перевірку державних закупівель у Львівському міському комунальному підприємстві “Львівводоканал” щодо дотримання вимог Закону України “Про здійснення державних закупівель”.
За результатами перевірки складено акт від 20.03.2015р. №06-02-21/1, який об’єктом контролю 01.04.2015р. підписано із запереченням, на які дано аргументований висновок. Факти, викладені у запереченні, не підтверджені, та відповідно, не прийняті.
Проведеною перевіркою встановлено завищення вартості будівельних робіт з каналізування району вулиць Ряснянська, Брюховецька у м. Львові в сумі 62 649, 14 грн. та порушення вимог Закону при проведенні процедури закупівлі.
Комітет з конкурсних торгів ЛМКП “Львівводоканал” безпідставно відхилив пропозицію ПАТ “ЛСБМУ №1”, яка була дешевша за пропозицію переможця ТОВ “Укрінвестбуд”.
Держфінінспекцією було надіслано об’єкту контролю обов’язкові вимоги щодо усунення порушень та недопущення їх в подальшому. Також матеріали перевірки передано до управління ДСБЕЗ ГУМВС У у Л/о.
Що стосується надання Центру копій акту перевірки та висновку на зауваження, то Державна фінансова інспекція зіслалася на відсутність коштів на копіювання та друк документів - 20 аркушів. Надання копії даних документів буде можливим лише після сплати фактичних витрат на копіювання.
В результаті цього, 25.08.2015р., Центр громадської адвокатури звернувся до Державної фінансової інспекції у Львівській області з проханням надати реквізити для здійснення проплати фактичних витрат на копіювання або друк документів. Але, на жаль, до цього часу відповіді не отримано.
Хочеться зазначити, що Центр буде наполягати на отриманні відповіді та документів перевірки.
Публікацію було створено в рамках проекту “Створення і впровадження державної системи контролю за коштами “Відкритий бюджет”, який впроваджується Центром політичних студій та аналітики у партнерстві з Центром громадської адвокатури за фінансової підтримки Європейської комісії в Україні.
Думки, погляди належать авторам і не обов'язково відображають погляди Європейської комісії в Україні.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.