Бюджет та громадськість

"Львівсвітло" закупило лампи та світильники майже на мільйон гривень

В ході здійснення громадського моніторингу громадська організація «Центр громадського моніторингу» виявила наявність порушень Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме порядку оприлюднення інформації про закупівлю, що передбачений статтею 10 цього Закону. Відповідальність за повноту та достовірність інформації, що оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу, несуть голова та секретар комітету з конкурсних торгів замовника.

Зокрема, виявлено у ході «вибіркового» моніторингу закупівель, що можуть нести корупціогенні ризики:
1. Закупівля №168520, "ВДЗ" 300(24.07.2015) від 24.07.2015 за відкритою процедурою “лампи та світильники, інші 27.40.3”, що проводилася Львівським комунальним підприємством "Львівсвітло", що знаходиться за адресою: вул.Лінкольна, 8, м.Львів, 79068.
Згідно протоколe розкриття пропозицій на тендер подавалися 4 учасники:
1. Публічне акціонерне товариство "Світлотехніка"
2.Товариство з обмеженою відповідальністю «Смарт Лайт Груп»
3. Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "ЄВРОСВІТЛО"
4. Спільне мале підприємство "Маркет"
У ТзОВ "Торговий дім "ЄВРОСВІТЛО" була найнижча ціна, але документи були наявні не в повному обсязі. Переможцем названо Спільне мале підприємство "Маркет", яке запропонувало вартість товарів 809 121,70 грн.
Відповідно до ч.1 ст.10 вищевказаного Закону, замовник безоплатно подає для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме: інформацію про відхилення пропозицій конкурсних торгів, цінових пропозицій, кваліфікаційних пропозицій та підстави такого відхилення у вигляді протоколу - протягом трьох робочих днів з дня прийняття такого рішення.
А також відповідно до ч. 2 ст.29 Учасник, пропозиція конкурсних торгів якого відхилена, повідомляється про це із зазначенням аргументованих підстав протягом трьох робочих днів з дати прийняття такого рішення. Інформація про відхилення пропозиції оприлюднюється відповідно до статті 10 цього Закону.
Таким чином, мають місце порушення вимог ст. 10 Закону «Про здійснення державних закупівель»., а саме: інформація про відхилення пропозицій конкурсних торгів, цінових пропозицій, кваліфікаційних пропозицій та підстави такого відхилення у вигляді протоколу - протягом трьох робочих днів з дня прийняття такого рішення.
Публікацію було створено в рамках проекту “Створення і впровадження державної системи контролю за коштами “Відкритий бюджет”, який впроваджується Центром політичних студій та аналітики у партнерстві з Центром громадської адвокатури за фінансової підтримки Європейської комісії в Україні.
Думки, погляди належать авторам і не обов'язково відображають погляди Європейської комісії в Україні.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.