Бюджет та громадськість

«Укрзалізниця» хоче закупити ще 6 вагонів для людей з обмеженими фізичними можливостями

«Укрзалізниця» планує в цьому році придбати ще 6 спеціалізованих вагонів для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Про це ЗІК повідомила сьогодні, 4 лютого, прес-служба «Укрзалізниці».

Наразі залізницями України вже курсують 19 вагонів для людей з обмеженими фізичними можливостями, зокрема, на Донецькій, Львівській, Одеській та Південно-Західній залізницях – по 3 вагони; на Придніпровській – 5 і на Південній – 2 вагони.

Упродовж 2009 року залізничники також продовжать установлювати на вокзалах залізниць України спеціальні поручні, ліфти, облаштовувати пандуси, переїзди через залізничні колії для інвалідних візків, пішохідні переходи, похилі з`їзди на привокзальні площі.

Вокзали буде оснащено таксофонами, кнопками виклику персоналу на зручній для пасажирів на інвалідних візках висоті, спеціальними підйомниками тощо.

Для безпечного руху людей з вадами зору перони та платформи планується облаштувати рельєфними обмежувальними смугами, а вокзальні приміщення – голосовими пристроями, на підлозі вокзалів буде нанесено спеціальні контрастні позначки та ін.

На залізничних вокзалах України працюють спеціальні групи з надання допомоги особам з обмеженими фізичними можливостями. Інформація про наявність групи допомоги (службовий номер телефону, номер кімнати) розміщена біля довідкових служб та в інших доступних місцях, а також оголошується через гучномовний зв'язок. З працівниками вокзалів, які задіяні в обслуговуванні пасажирів, регулярно проводяться відповідні технічні заняття й інструктажі.поїздпоїзд

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.