Бюджет та громадськість

Хто повинен входити до складу МСЕК?

Загалом залежно від ступеня, виду захворювання та групи інвалідності утворюються комісії загального та спеціального профілю.

Комісія складається з представників Міністерства охорони здоров’я, Міністерства праці та соціальної політики, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань і військово-медичної служби СБУ у разі розгляду медичних справ відповідно потерпілих на виробництві чи пенсіонерів з числа військовослужбовців СБУ. У проведенні медико-соціальної експертизи беруть участь також представники Пенсійного фонду України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, органів державної служби зайнятості і у разі потреби – працівники науково-педагогічної та соціальної сфери.
Порядок участі представників Пенсійного фонду України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, органів державної служби зайнятості та інших працівників соціальної сфери затверджується МОЗ.

Додаткова інформація
Правові консультації громадянам надаються щоденно (з 10-00 до 17-00) у Центрі громадської адвокатури за адресою м.Львів, пр.Чорновола, 63, оф.413. Телефон (факс) 252-75-80, 0974865593, e-mail cga@lawngo.net, www.pilga.in.ua. У разі потреби консультант може надати правову допомогу вдома або у стаціонарі, де він перебуває на лікуванні (за запитом на контакти центру тільки у Львівській області). Для інших областей – консультації електронною поштою, телефоном, консультації публікуватимуться на порталі та у газеті інвалідів «Благовіст».
Така діяльність здійснюється у рамках проекту «Центр з надання правової допомоги при вирішенні конфліктів, які виникають під час проходження медико-соціальної експертизи», що виконується Центром громадської адвокатури та Львівською обласною асоціацією інвалідів за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.