Бюджет та громадськість

Статті

Більшу роль в громадянському суспільстві грає саморегулювання, репутація – Т. Яцків

Реформа законодавства про громадські організації продовжує бути на порядку денному. Про зміни, які вже набули чинності, та про сьогодення правового регулювання третього сектору Громадському Простору ...

На які зміни в процесі реєстрації громадських об’єднань варто очікувати

14 липня 2015 року Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

Для волонтерів в Україні немає поняття «зарплата» – експерт

Президент Петро Порошенко підписав зміни до законодавства щодо волонтерської діяльності

Чи виконує Київ вимоги ЄС? Частина 3: державні закупівлі

Сергій Карелін, Тетяна Яцків, для Європейської правди

Порядок подання альтернативних звітів неурядовими громадськими організаціями відповідно до міжнародних договорів

Держава, ратифікувавши міжнародні договори, взяла не себе зобов’язання дотримуватися вимог цих договорів і подавати доповіді про вживані нею заходи і про прогрес на шляху до додержання прав, визнаних у цих документах.

Механізми захисту трудових прав в міжнародних договорах про права людини

Угоди держав, що передбачають право конкретного громадянина вимагати від своєї держави виконання міжнародно визнаних прав і свобод, у тому числі у трудовій сфері, підкріплюються міжнародними механізмами, створеними в рамках різноманітних міжнародних організацій. В статті 4 Конституції України передбачено: «Кожний має право після використання всіх національних засобів правового захисту звертатися за захистом своїх прав і свобод у відповідні міжнародні судові установи або у відповідні міжнародні організації, членом або учасником яких є Україна».

Трудові права у національному законодавстві та міжнародних договорах про права людини

Право на працю — одне з фундаментальних прав людини, встановлене міжнародно-правовими актами і визнане усіма державами світу. Це право належить до групи соціально-економічних прав. Воно забезпечує можливість доступу та забезпечення джерел для задоволення потреб себе і своєї сім'ї, самореалізації та самовираження.

Правда і міфи про реформування пільг

В Україні є понад 18 млн. пільговиків за соціальною ознакою

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 2 гостя.

RSS-матеріал