Бюджет та громадськість

Правові консультації

Підкажіть будь-ласка, мій чоловік не може самостійно з’явитися до МСЕК, як у цьому випадку нам бути?

Відповідно до п. 23 положення «Про медико-соціальну експертизу» затвердженого постановою КМУ від 03.12.2009р. № 1317

Встановлення пільг військовослужбовцям та членам їхніх сімей.

п.5 ст. 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» встановлено зокрема, що військовослужбовцям, а також звільненим з військової служби особам, які стали інвалідами під час проходження військової служби, та членам їхніх сімей, які перебувають на їхньому утриманні, батькам та членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби, надається 50-відсоткова знижка плати за користування житлом (квартирної плати) та плати за комунальні послуги (водопостачання, газ, електрична, теплова енергія та інші послуги) в житлових будинках усіх форм власності в межах встановлених норм, передбачених законодавством.

Який порядок надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам?

Україна певною мірою здійснює піклування про дітей-інвалідів шляхом надання соціальної допомоги. В Україні право на державну соціальну допомогу мають інваліди з дитинства та діти-інваліди віком до 18 років.

Які умови та порядок призначення допомог сім’ям з дітьми?

Існують такі умови призначення і виплати окремих видів державної допомоги сім’ям з дітьми, передбачених Законами України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” та “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням” та перелік документів, необхідних для її призначення, визначені у Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1751, та Порядку призначення і виплати допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку особам, застрахованим в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2007 р. № 13.

Якщо розмір плати за житлово-комунальні послуги перевищує 20% середньомісячного сукупного доходу, сім’я має право на субсидію

Управління соціального захисту звертається до мешканців з проханням в умовах фінансово-економічної кризи оформлювати житлові субсидії. За 2008 рік понад 13 тис. львівських сімей скористались державною субсидією на загальну суму 7 млн 702 тис. грн. В цілому у Львові нараховується близько 248 тис 500 сімей.

Чи подається звіт про суми пільг неприбуткової організації, якщо благодійний фонд не мав жодних надходжень?

Подання звіту №1-ПП "Про суми пільг в оподаткуванні юридичних осіб та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності" передбачено Наказом Державної податкової адміністрації та Державного комітету статистики від 23 липня 2004 року №419/453.
Цим же Наказом затверджено Інструкцію про порядок заповнення форми звіту N 1-ПП "Про суми пільг в оподаткуванні юридичних осіб та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності".

Який порядок та умови призначення державної соцдопомоги при народженні дитини?

Призначення допомоги при народженні дитини регулюється Законом України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» від 21 листопада 1992 року, а також Порядком призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми.
Допомога при народженні дитини надається одному з батьків дитини, усиновителю чи опікуну, які постійно проживають разом з дитиною, з метою створення належних умов для її повноцінного утримання та виховання

На які пільги може розраховувати одинока мати, і який порядок їх призначення?

Відповідно до статті 18-1 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми", право на допомогу на дітей мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновителі, якщо у свідоцтві про народження дитини (рішенні про усиновлення дитини) відсутній запис про батька (матір) або запис про батька (матір) проведено в установленому порядку державним органом реєстрації актів цивільного стану за вказівкою матері (батька, усиновителя) дитини.
Допомога на дітей одиноким матерям призначається незалежно від одержання на дітей інших видів допомоги.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.

RSS-матеріал